Pierwsze testowe wydruki prac dyplomowych na FormLabs

05.02.2024

Z dumą ogłaszamy, że studenci wykonali pierwsze testowe wydruki prac dyplomowych dzięki zastosowaniu innowacyjnych drukarek FormLabs. Dzięki tej zaawansowanej technologii, nasze druki 3D przynoszą absolutnie niezrównane rezultaty, które wyróżniają się zarówno jakością, jak i detalami.

Drukarki FormLabs, wykorzystujące technologię druku stereolitograficznego (SLA), umożliwiają precyzyjne odwzorowanie nawet najbardziej skomplikowanych detali. To oznacza, że prace dyplomowe naszych studentów nabierają wyjątkowej głębi i realizmu. Ponadto, szeroki wybór materiałów dostępnych dla drukarek FormLabs pozwala dostosować wydruk do indywidualnych potrzeb, zapewniając trwałość i estetykę.

Każdy etap procesu był nadzorowany przez Uczestników zajeć z naszego koła, począwszy od przygotowania modelu, przez konfigurację drukarki, aż do finalnego wydruku. Dzięki temu nasi studenci mogą być pewni, że ich prace dyplomowe zostaną wykonane z najwyższą starannością i precyzją.

p1.jpg