Spotkanie z przedstawicielami firmy CadXpert

22.11.2023

W dniu dzisiejszym odbyło się spotkanie, w którym brali udział z przedstawiciele firmy CadXpert oraz Pani Prodziekan dr inż. Marta Woźniak-Zapór oraz opiekun koła mgr inż. Mariusz Grzyb.

Ustalenia:

1. W styczniu planowana jest wizyta studyjna w firmie CadXpert. Będziemy mieli okazję dyskutować z doświadczonymi profesjonalistami z branży, zdobywać wiedzę i wymieniać doświadczenia z zakresu druku 3D.
  2. W lutym planujemy zorganizowanie szkolenia ze skanowania 3D. Poznamy najnowsze trendy związane ze skanowaniem 3D, odkryjemy jego zastosowania w praktyce i zobaczymy, jakie innowacyjne rozwiązania oferuje firma CadXpert.
  3. Studenci Koła Naukowego Informatyków mają wyjątkową szansę skorzystania ze szkolenia "Kurs Druku 3D - Pakiet I" oferowanego przez CadXpert. Mamy bezpłatny dostęp. Osoby zainteresowane uzyskaniem informacji o rejestracji wraz z kodem proszone są o kontakt e-mailowy z opiekunem (mgrzyb@afm.edu.pl)