Świętujemy _1_ urodziny Koła Naukowego Informatyków

20.12.2023

Cieszymy się ogromnie ogłaszając pierwsze urodziny naszego Koła Naukowego Informatyków! To już rok wspólnej pasji, nauki i odkrywania nowych technologii. W tym wyjątkowym dniu mieliśmy zaszczyt gościć naszego Dziekana, który uświetnił naszą uroczystość swoją obecnością.

Dzień pełen nauki, śmiechu i radości
W dniu 20 grudnia 2023 r., cała społeczność Koła Naukowego Informatyków miała okazję świętować razem z naszym Dziekanem prof. KAAFM dr hab. Dariuszem Fatułą. To wyjątkowe spotkanie było doskonałą okazją do podsumowania dotychczasowych osiągnięć Koła, wymiany doświadczeń oraz skupienia się na fascynującej przyszłości informatyki.

Wsparcie i inspiracja
Szczególne podziękowania, w tym dniu składamy Pani Prodziekan dr inż. Marcie Woźniak-Zapór. Jej wsparcie dla naszego Koła Naukowego jest dla nas nie tylko ogromnym wyróżnieniem, ale także inspiracją do dalszej pracy i doskonalenia się w dziedzinie informatyki.

Podziękowania dla wszystkich Członków i Sympatyków
Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim członkom naszego Koła Naukowego Informatyków, którzy przyczynili się do rozwoju naszej społeczności. Wasza pasja, zaangażowanie i determinacja są siłą napędową naszych osiągnięć. Dzięki Wam nasze Koło kwitnie, a wspólna podróż w świat informatyki nabiera wyjątkowego znaczenia.

Świętuj Z Nami!
Wszystkich serdecznie zapraszamy do świętowania z nami! Niech to będzie dzień pełen radości, nauki i inspiracji.

Dołącz do Naszej Społeczności!
Jeśli nie jesteś jeszcze częścią naszego Koła Naukowego Informatyków, to idealny moment, aby do nas dołączyć! Zapraszamy wszystkich studentów zainteresowanych informatyką do wspólnej przygody, dzielenia się wiedzą i rozwijania umiejętności. Razem tworzymy silną społeczność, gotową na nowe wyzwania!

Dziękujemy Wam wszystkim za pierwszy rok wspólnej nauki i zabawy! Niech nasze Koło Naukowe Informatyków na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej rozwija się jeszcze bardziej, przynosząc nam wszystkim wiele niezapomnianych chwil i sukcesów!

zu2.jpg
zu1.jpg