Szkolenie z drukarek Formlabs i MakerBot

18.01.2024

Z przyjemnością informujemy, że planowane jest specjalne szkolenie z obsługi nowo zakupionych drukarek FormLabs i MakerBot, które odbędzie się dnia 30 stycznia 2024 r. Szkolenie skupi się na kompleksowym zapoznaniu uczestników z najnowszymi modelami drukarek tej renomowanej firmy, a także na praktycznych umiejętnościach obsługi i optymalizacji procesu druku.

Podczas tego intensywnego szkolenia uczestnicy będą mieli okazję nauczyć się kalibracji drukarek, dostosowywania parametrów druku do konkretnych potrzeb projektowych oraz korzystania z różnorodnych materiałów drukarskich oferowanych przez FormLabs. Instruktorzy z CadXpert, posiadający szeroką wiedzę na temat najnowszych technologii w dziedzinie druku 3D, udzielą praktycznych wskazówek dotyczących utrzymania sprzętu w optymalnym stanie.

Szkolenie to stanowi doskonałą okazję dla wszystkich zainteresowanych efektywnym wykorzystaniem potencjału nowoczesnych drukarek FormLabs w swoich projektach. Uczestnicy będą mieli szansę zdobyć niezbędną wiedzę i umiejętności, które pozwolą im skutecznie wdrożyć te zaawansowane technologicznie urządzenia w praktyce.

Więcej informacji u opiekuna Koła naukowego informatyków pisząc na adres: mgrzyb@afm.edu.pl.