ZEVER IT Solution

28.06.2023

Tym razem nasze Koło Naukowe odwiedził Pan Łukasz Śliwiński z firmy ZEVER IT Solution. Podczas spotkania nasz gość miał okazję poznać najnowsze osiągnięcia w dziedzinie druku trójwymiarowego, zobaczyć nasze projekty badawcze i dowiedzieć się, jakie potencjalne korzyści mogą wynikać z integracji tej technologii z ochroną w zakresie monitoringu i kamer. Wizyta ta była nie tylko okazją do wymiany wiedzy, ale także do nawiązania konkretnych działań i projektów, które mogą przynieść korzyści zarówno dla środowiska akademickiego, jak i dla przedsiębiorstw zainteresowanych wykorzystaniem druku 3D w swoich działaniach. Wspólna praca może przyczynić się do rozwoju nowoczesnych rozwiązań i zastosowań technologii monitoringu. Nasz gość zaproponował nam na początek współpracę przy projektowaniu uchwytów do kamer monitoringu.

Serdecznie dziękujemy za spotkanie i okazję do wymiany doświadczeń Panu Łukaszowi Śliwińskiemu.